Registruotis
SMS  Unikalus SAMP serveris - WWW.SALG.LT  Tavo žinutė čia
Dabar yra 2014/11/01 14:03

Daug garsių žmonių autografų

Peržiūrėti aktyvias temas

Visos datos yra UTC + 1 valanda


Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 12:04   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Užsiregistravo: 2009/04/18 10:20
Pranešimai: 525
Miestas: Tauragė
Paveiksliukai: 28
PaveikslėlisPaveikslėlis


Tiesa, tai tik autografų kopijos..
Jei nematot savo mėgstamos įžymybės pabandykit pradžią vardą, pavardę, o tada @studiofanmail.com :)

7th Heaven: 7thheaven@studiofanmail.com
Charmed: charmed@studiofanmail.com
Friends: friends@studiofanmail.com
Stargate SG1: stargatesg1@studiofanmail.com
Will And Grace: willandgrace@studiofanmail.com
Jason Ackles: Jensenackles@studiofanmail.com
Alan Alda: alanalda@studiofanmail.com
Tim Allen: timallen@studiofanmail.com
Gillian Anderson: gilliananderson@studiofanmail.com
Richard Dean Anderson: richarddeananderson@studiofanmail.com
Jennifer Aniston: jenniferaniston@studiofanmail.com
Tom Arnold: tomarnold@studiofanmail.com
David Arquette: davidarquette@studiofanmail.com
Patricia Arquette: patriciaarquette@studiofanmail.com
Tyra Banks: tyrabanks@studiofanmail.com
Drew Barrymore: drewbarrymore@studiofanmail.com
Kim Bassinger: kimbasinger@studiofanmail.com
Halle Berry: halleberry@studiofanmail.com
Jason Biggs: jasonbiggs@studiofanmail.com
Josie Bissett: josiebissett@studiofanmail.com
Marc Blucas: marcblucas@studiofanmail.com
David Boreanaz: davidboreanaz@studiofanmail.com
Christie Brinkley: ChristieBrinkley@studiofanmail.com
Nicholas Cage: nicholascage@studiofanmail.com
Dean Cain: deancain@studiofanmail.com
Neve Campbell: nevecampbell@studiofanmail.com
Charisma Carpenter: charismacarpenter@studiofanmail.com
Stockard Channing: stockardchanning@studiofanmail.com
Gary Cole: garycole@studiofanmail.com
Courteney Cox-Arquette: courteneycoxarquette@studiofanmail.com
Cindy Crawford: cindycrawford@studiofanmail.com
Kaley Cuoco: KaleyCuoco@studiofanmail.com
Elisha Cuthbert: elishacuthbert@studiofanmail.com
Olivia D'Abo: oliviadabo@studiofanmail.com
Brittany Daniel: brittanydaniel@studiofanmail.com
Benicio Del Toro: BenicioDelToro@studiofanmail.com
Rebecca DeMornay: rebeccademornay@studiofanmail.com
Zooey Deschanel: zooeydeschanel@studiofanmail.com
Minnie Driver: minniedriver@studiofanmail.com
David Duchovny: davidduchovny@studiofanmail.com
Michael Clarke Duncan: michaelclarkeduncan@studiofanmail.com
Robert Duvall: robertduvall@studiofanmail.com
Carmen Electra: carmenelectra@studiofanmail.com
Rob Estes: robestes@studiofanmail.com
Peggy Fleming: peggyfleming@studiofanmail.com
Scott Foley: scottfoley@studiofanmail.com
Matthew Fox: matthewfox@studiofanmail.com
Andy Garcia: andygarcia@studiofanmail.com
Jennifer Garner: jennifergarner@studiofanmail.com
Janeane Garofalo: janeanegarofalo@studiofanmail.com
Jennie Garth: jenniegarth@studiofanmail.com
Sarah Michelle Gellar: sarahmichellegellar@studiofanmail.com
Cuba Gooding, Jr: cubagoodingjr@studiofanmail.com
Lauren Graham: laurengraham@studiofanmail.com
Peter Graves: petergraves@studiofanmail.com
Brian Austin Green: brianaustingreen@studiofanmail.com
Seth Green: sethgreen@studiofanmail.com
Alyson Hannigan: alysonhannigan@studiofanmail.com
Ed Harris: EdHarris@studiofanmail.com
Neil Patrick Harris: neilpatrickharris@studiofanmail.com
Sean Hayes: seanhayes@studiofanmail.com
Marg Helgenberger: marghelgenberger@studiofanmail.com
Catherine Hicks: catherinehicks@studiofanmail.com
Rachel Hunter: rachelhunter@studiofanmail.com
Kathy Ireland: kathyireland@studiofanmail.com
Jane Thomas: thomasjane@studiofanmail.com
Don Johnson: donjohnson@studiofanmail.com
Angelina Jolie: angelinajolie@studiofanmail.com
Tom Jones: tomjones@studiofanmail.com
Jamie Kennedy: jamiekennedy@studiofanmail.com
Lisa Kudrow: lisakudrow@studiofanmail.com
Christine Lahti: christinelahti@studiofanmail.com
Matt LeBlanc: mattleblanc@studiofanmail.com
Juliette Lewis: juliettelewis@studiofanmail.com
Lori Loughlin: loriloughlin@studiofanmail.com
Rob Lowe: roblowe@studiofanmail.com
Tobey Maguire: tobeymaguire@studiofanmail.com
Cheech Marin: cheechmarin@studiofanmail.com
Eric McCormack: ericmccormack@studiofanmail.com
Benjamin McKenzie: benjaminmckenzie@studiofanmail.com
Nancy McKeon: nancyMcKeon@studiofanmail.com
Debra Messing: debramessing@studiofanmail.com
Tamera Mowry: tameramowry@studiofanmail.com
Tia Mowry: tiamowry@studiofanmail.com
Kate Mulgrew: katemulgrew@studiofanmail.com
Megan Mullally: meganmullally@studiofanmail.com
Ed O'Neill: edoneill@studiofanmail.com
Jack Osbourne: jackosbourne@studiofanmail.com
Kelly Osbourne: kellyosbourne@studiofanmail.com
Ozzy Osbourne: ozzyosbourne@studiofanmail.com
Sharon Osbourne: sharonosbourne@studiofanmail.com
The Osbournes: theosbournes@studiofanmail.com
Robert Patrick: robertpatrick@studiofanmail.com
Matthew Perry: matthewperry@studiofanmail.com
Lou Diamond Phillips: loudiamondphillips@studiofanmail.com
Giovanni Ribisi: giovanniribisi@studiofanmail.com
Tanya Roberts: tanyaroberts@studiofanmail.com
Bob Sagat: BobSaget@studiofanmail.com
Fred Savage: fredsavage@studiofanmail.com
David Schwimmer: davidschwimmer@studiofanmail.com
Michael Shanks: michaelshanks@studiofanmail.com
Molly Shannon: mollyshannon@studiofanmail.com
Cybill Shepard: cybill@studiofanmail.com
Tom Skerritt: tomskerritt@studiofanmail.com
Christian Slater: christianslater@studiofanmail.com
Rod Stewart: rodstewart@studiofanmail.com
Julia Stiles: juliastiles@studiofanmail.com
Ben Stiller: benstiller@studiofanmail.com
Rider Strong: riderstrong@studiofanmail.com
Tiffani Theissen: tiffanithiessen@studiofanmail.com
Nia Vardalos: niavardalos@studiofanmail.com
Forrest Whitaker: forrestwhitaker@studiofanmail.com
Jaleel White: jaleelwhite@studiofanmail.com
Michelle Williams: michellewilliams@studiofanmail.com
Henry Winkler: henrywinkler@studiofanmail.com
Scott Wolf: ScottWolf@studiofanmail.com
Noah Wyle: noahwyle@studiofanmail.com


Į viršų
 Aprašymas Albumas  

 StandartinėParašytas: 2009/07/29 12:19   
Prisiekęs (-usi)
Prisiekęs (-usi)

Užsiregistravo: 2007/11/30 17:12
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Paveiksliukai: 0
Kažkaip nesisiunčia e-mail'ai :?

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 12:33   
Prisiekęs (-usi)
Prisiekęs (-usi)

Užsiregistravo: 2009/07/24 18:47
Pranešimai: 122
Man nedaeina kaip jų prašyt... :D
"ar gali atsiųsti savo autografą?" ar
"ar galit atsiųsti to ir to autografą" ? :D

_________________
Sveiki gyvi, jei dar likote gyvi.
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 12:37   
Prisiekęs (-usi)
Prisiekęs (-usi)

Užsiregistravo: 2007/11/30 17:12
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Paveiksliukai: 0
depas- rašė:
Man nedaeina kaip jų prašyt... :D
"ar gali atsiųsti savo autografą?" ar
"ar galit atsiųsti to ir to autografą" ? :D



Hello, can you send me Norah Jones (arba kito asmens) autograph? My adress:
Vardenis Pavardenis
Gatviu g. 00-00
Pašto_kodas jūsų_miestas
Lithuania

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 13:22   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

Užsiregistravo: 2008/08/08 15:17
Pranešimai: 308
vipiniu daiktu negalima postint cia :D


Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 14:56   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

Užsiregistravo: 2009/03/22 09:26
Pranešimai: 223
Miestas: Vilnius
Čia vipinis? :o

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 15:10   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)

Užsiregistravo: 2009/07/26 18:01
Pranešimai: 8
Miestas: Panevėžys
Žadėjo visus kurių prašiau atsiųst. :]]
Lauksim.


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 17:52   
VIP
VIP

Užsiregistravo: 2009/03/30 12:16
Pranešimai: 338
Miestas: Šiauliai
Nesamonę parašė..

This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

angelinajolie@fanmail.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 5.7.1 <angelinajolie@fanmail.com>: Recipient address rejected: angelinajolie@fanmail.com unknown address for strict domain (state 14).

EDIT: Man tik Tyra Bangs autografa žadejo atsiųst.. Nesamonė.. :D


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/29 19:29   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

Užsiregistravo: 2008/05/27 13:27
Pranešimai: 322
link/vrppq80a1noop sitam puslapyje buvo visi adresai :D
na as jau seniai uzsisakius ir Tyra Bangs ir panasiai, bet dar kaip ir negavau nors laukiu jau menesi :?
gal ir kitus atsius ;D


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/07/30 15:25   
VIP
VIP

Užsiregistravo: 2009/02/04 10:07
Pranešimai: 831
Miestas: Alytus
Miglle rašė:
Nesamonę parašė..

This is an automatically generated Delivery Status Notification

Delivery to the following recipient failed permanently:

angelinajolie@fanmail.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 550 550 5.7.1 <angelinajolie@fanmail.com>: Recipient address rejected: angelinajolie@fanmail.com unknown address for strict domain (state 14).

EDIT: Man tik Tyra Bangs autografa žadejo atsiųst.. Nesamonė.. :D


Cia tokius fintus persiuncia, kaip meilai jau nebeegzistuoja :?

_________________
Nauja pazintis ? Nauja problema ? O gal bus nuostabu ?


Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/08/05 08:04   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009/07/20 15:36
Pranešimai: 4
Cia amn taip parase:
Thank you for writing to Angelina Jolie.
This address is for photo requests ONLY.
The photos are gifts from the celebrities to their FANS,
therefore multiple requests for photos will be rejected.
Your NAME and POSTAL mailing ADDRESS is required to
receive the photo. Due to high volumes of mail, we
cannot reply personally to your questions or comments.
The photos are not approved for auction or resale.




Tai cia as ar gausiu ar ne?


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/05 08:17   
Prisiekęs (-usi)
Prisiekęs (-usi)

Užsiregistravo: 2007/11/30 17:12
Pranešimai: 132
Miestas: Klaipėda
Paveiksliukai: 0
carameallla rašė:
Cia amn taip parase:
Thank you for writing to Angelina Jolie.
This address is for photo requests ONLY.
The photos are gifts from the celebrities to their FANS,
therefore multiple requests for photos will be rejected.
Your NAME and POSTAL mailing ADDRESS is required to
receive the photo. Due to high volumes of mail, we
cannot reply personally to your questions or comments.
The photos are not approved for auction or resale.




Tai cia as ar gausiu ar ne?




http://translate.google.lt/#

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/05 08:36   
Naujokas (-ė)
Naujokas (-ė)
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 2009/07/20 15:36
Pranešimai: 4
tai siaip as cia jau verciau
bet man ne tiksliai isverte.
as norejau paklausti tu kurie jau gavo ta autografa. ar jie gavo ta laiska?


Į viršų
 Aprašymas  
 StandartinėParašytas: 2009/08/05 08:38   
Tikras narys (-ė)
Tikras narys (-ė)

Užsiregistravo: 2008/08/08 15:17
Pranešimai: 308
tie laiskai nieko nereiskia vieniem atsiuncia automatic reply kitiem ne


Į viršų
 Aprašymas WWW  
 StandartinėParašytas: 2009/08/11 07:36   
Patarėjas (-a)
Patarėjas (-a)

Užsiregistravo: 2008/10/31 08:34
Pranešimai: 780
Miestas: Marijampole
Paveiksliukai: 370
Siandien gavau Beno Stllerio autografa :drunk . Keliavo 2 menesius

_________________
Paveikslėlis
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas WWW Albumas  
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 92 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 1 valanda


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron




Bongai.lt - rūkalai, kaljanai, headshop | Juokeliai.net - Juokis kartu su mumis! | Bongi, Ūdenspīpes | Kuršių ekspedicija


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group • Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007
Style originally created by Volize © 2003 • Redesigned SkyLine by MartectX © 2008 - 2009